• Sorry No Product Found!!.

Overmax SOUNDBEAT BOX 5.1 USB/MICROSD MP3 BLUETOOTH + FM BEZVADU SKAĻRUNIS

ov_soundbeat_box_black_10_
ov_soundbeat_box_black_10_
OV_Soundbeat_Box_Black_11_
ov_soundbeat_box_black_15_
ov_soundbeat_box_black_22_
ov_soundbeat_box_black_19_
ov_soundbeat_box_black_10_
OV_Soundbeat_Box_Black_11_
ov_soundbeat_box_black_15_
ov_soundbeat_box_black_22_
ov_soundbeat_box_black_19_
Ražotājs:OVERMAX
Vienības kastē: 1
Noliktavā:Klientiem
Svārs (Kg):2.7200
Produkta kods:OV-SOUNDBEAT BOX BLACK
Svītrkods:5903771704762

Klientiem

Cena (Bez PVN)
Apraksts

Overmax Soundbeat Box skaļrunis darbojas ar Bluetooth 5.1.m tehnoloģiju, tāpēc varat to viegli savienot ar viedtālruni, klēpjdatoru vai planšetdatoru. Liela jauda - 50 W, ir lieliskas skaņas kvalitātes garantija. Iebūvētais 3600 mAh litija akumulators ļauj ierīcei nodrošināt 8 stundu nepārtrauktu darbību.

Overmax Soundbeat Box ir aprīkots ar diviem skaļruņiem, lai jūs varētu baudīt lielisku basu kvalitāti. Ar TWS funkciju var savienot skaļruni ar citu, lai uzlabotu skaņu. Ierīcei ir arī iespēja klausīties FM radio... un karaoke.

Overmax Soundbeat Box nodrošina ne tikai lielisku skaņas kvalitāti, bet arī stilīgu dizainu! Jūs varat noteikt visus iestatījumus no lielā, intuitīvā LCD ekrāna vai ar tālvadības pulti. Ierīces komplektācijā ir iekļauta siksniņa, lai to varētu ērti paņemt līdzi. Jūs varat uzlādēt Overmax Soundbeat Box bezvadu skaļruni, izmantojot USB tipa ieeju. Ierīce ir aprīkota ar iespēju savienot savienotājus: AUX IN, MIC un TF atmiņas kartes ieeju.

Par mums

SIA Anda L ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas darbojas Latvijā kopš 1994. gada un kopš 2008. gada Lietuvā un Igaunijā.
Mūsu piedāvāto produktu klāsts ir ļoti plašs, sākot no baterijām līdz pat vadošo tehnoloģiju elektroniskajām ierīcēm. Mēs orientējamies tikai uz kvalitātes preču tirdzniecību, lai nodrošinātu mūsu klientu apmierinātību un vienmērīgu darījumu plūsmu mūsu biznesa partneriem.